JODERMAL® – ODBORNĚJŠÍ

JSP_3484male-1170x781

JODERMAL® - VETERINÁRNÍ masti organické formě JÓDU
Dovolte, abychom Vám představili naši novinku na trhu: ryze slovenské produkty v podobě veterinárních mastí řady JODERMAL®
Veterinární masti s organickou formou jódu mají lokální antiseptický, antiflogistický, hyperemizujúci účinek. Zlepšují cirkulaci krve, čímž snižují zánět a otok v místě vpichu.
Působení a účinky
Masti řady JODERMAL® působí léčebně - ochranně při mastitida. Napomáhají rychlejšímu hojení popraskané kůže, porušené kůže po poraněních a pooperačních ran, odřenin, popálenin, tržných ran, ekzémů a porušení kůže po léčbě svrabu.
Významný účinek zaznamenali při léčbě ušních kvasinkových a plísňových infekcí. Jsou vhodné i pro ošetřování tlapek psů. Veterinární přípravky lze použít jako podpůrnou léčbu při léčbě abscesů, flegmóna, nekróz kůže, pohmožděnin, odřenin, chronických periostitidě, tendovaginitidy, periartritida.
Účinek mastí byl potvrzen i protokolárně, kdy při účinnosti antimikrobiální konzervace, bylo potvrzené rychlé hubení bakterií typu Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli a hub typu Candida albicans a Aspergillus brasiliensis.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení