Jodermal N®

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami? Všechny tyto nepříjemné poškození kůže se zřejmě vyskytují v životě každého zvířete. Ačkoliv se tímto zdravotním komplikacím u zvířat většinou nepřikládá mimořádný význam, pravdou je, že i ono trpí nepříjemnou bolestí při ranách různého druhu.

S úsilím pomoci zvířatům a zlepšit kvalitu jejich života byla vyvinuta veterinární mast s názvem JODERMAL . Jde o certifikovanou mast, jejíž účinky se ukázaly jako efektivní a mimořádně úspěšné při stimulování velkých i menších ran, popálenin a zmírnění negativních důsledků na podrážděné pokožce. Tržné či pooperační rány, popáleniny, pohmožděniny či odřeniny a mnoho dalších nepříjemností se mohou vyskytnout u zvířátek každého věku ale i druhu. Proto je mast JODERMAL vyvinutá jak pro pejsky, kočky či fretky, tak pro kozy, ovce či skot.
Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Poranění kůže menšího i většího rozsahu, ekzémy, popáleniny a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro různá onemocnění a poškození kůže zvířat je zde veterinární mast JODERMAL !

 

 

JSP 9627male 600x600
620 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 56
jodermalN 600x600
1 106 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 53
4 321 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 71
6 751 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 80
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení