Jodermal S®

Srst a pokožka zvířat je důležitou součástí péče o každého domácího mazlíčka. Právě kůže totiž tvoří jakousi ochrannou vrstvu těla před škodlivými vlivy prostředí. Avšak právě proto se mnohokrát setkáváme s jejím infekcemi, poraněními či různými onemocněními.

Ideální by samozřejmě bylo, kdyby se jakýmkoli ranám či infekcím dalo předejít. Většinou se však s nimi zvířátka každého druhu během svého života setkají. V mnoha případech bohužel zanedbávají majitelé zvířat ošetření kožních ran či onemocnění a spoléhají se na to, že se rána časem sama zahojí. No právě to může mít výrazně negativní vliv na kvalitu a délku života zvířete. Veterinární mast JODERMAL S® je zde pro nejen pro Vaše domácí mazlíčky, ale také pro koně, skot, prasata či ovečky. Veterinární mast JODERMAL S® šetrně napomáhá při léčbě abscesů, flegmóna, nekróz, chronických periostitidě, tendovaginitidy, periartritida, svrabu. Zlepšuje cirkulaci krve, čímž snižuje zánět a otok postiženého místa. Veterinární mast JODERMAL S® je také vhodná k ošetřování tlapek Vašeho pejska. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva.
Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Nemoci, úrazy a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro tlapky Vašeho pejska, ale i kožní zánětlivá onemocnění je tu veterinární mast JODERMAL S®!

 

JSP 9630amale 600x600
620 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 62
jodermalS 600x600
1 106 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 59
4 321 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 74
6 751 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 83
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení