JODERMAL® – ODBORNĚJŠÍ

JSP_3484male-1170x781

JODERMAL® - VETERINÁRNÍ masti organické formě JÓDU
Dovolte, abychom Vám představili naši novinku na trhu: ryze slovenské produkty v podobě veterinárních mastí řady JODERMAL®
Veterinární masti s organickou formou jódu mají lokální antiseptický, antiflogistický, hyperemizujúci účinek. Zlepšují cirkulaci krve, čímž snižují zánět a otok v místě vpichu.
Působení a účinky
Masti řady JODERMAL® působí léčebně - ochranně při mastitida. Napomáhají rychlejšímu hojení popraskané kůže, porušené kůže po poraněních a pooperačních ran, odřenin, popálenin, tržných ran, ekzémů a porušení kůže po léčbě svrabu.
Významný účinek zaznamenali při léčbě ušních kvasinkových a plísňových infekcí. Jsou vhodné i pro ošetřování tlapek psů. Veterinární přípravky lze použít jako podpůrnou léčbu při léčbě abscesů, flegmóna, nekróz kůže, pohmožděnin, odřenin, chronických periostitidě, tendovaginitidy, periartritida.
Účinek mastí byl potvrzen i protokolárně, kdy při účinnosti antimikrobiální konzervace, bylo potvrzené rychlé hubení bakterií typu Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli a hub typu Candida albicans a Aspergillus brasiliensis.
 

Zpět do obchodu