Jodermal N (500g)

Veterinární mast Jodermal N

Skladem
Kód: 71
4 321 Kč
Kategorie: E-SHOP

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami? Všechny tyto nepříjemné poškození kůže se zřejmě vyskytují v životě každého zvířete. Ačkoliv se tímto zdravotním komplikacím u zvířat většinou nepřikládá mimořádný význam, pravdou je, že i ono trpí nepříjemnou bolestí při ranách různého druhu.


S úsilím pomoci zvířatům a zlepšit kvalitu jejich života byla vyvinuta veterinární mast s názvem JODERMAL n®. Jde o certifikovanou mast, jejíž účinky se ukázaly jako efektivní a mimořádně úspěšné při stimulování velkých i menších ran, popálenin a zmírnění negativních důsledků na podrážděné pokožce. Tržné či pooperační rány, popáleniny, pohmožděniny či odřeniny a mnoho dalších nepříjemností se mohou vyskytnout u zvířátek každého věku ale i druhu. Proto je mast JODERMAL n® vyvinutá jak pro pejsky, kočky či fretky, tak pro kozy, ovce či skot.
Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Poranění kůže menšího i většího rozsahu, ekzémy, popáleniny a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro různá onemocnění a poškození kůže zvířat je zde veterinární mast JODERMAL n®!


Popis:
 
Charakteristika:
Veterinární přípravek obsahuje organicky vázaný jód navázaný na masťový základ Neoaquasorb, který svým složením umožňuje dobrou roztíratelnost a vstřebatelnost v místě aplikácie. Certifikovaná mast, jejíž účinky se ukázaly jako efektivní a mimořádně úspěšné při stimulování velkých i menších ran, a zmírnění negativních důsledků na podrážděné pokožce . Mast má lokální hypermizující účinek.
oblast použití
Šetrně napomáhá rychlejšímu hojení popálenin, tržných ran, porušené kůže, poraněních, pooperačních ran, pohmožděnin a odřenin. Mast působí léčebně - ochranně při mastitida. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva. Potvrzeno hubení bakterií typu Staphylococcus aureus, Escherichia coli (E coli) a Pseudomonas aeruginosa.


Způsob použití:
V případě potřeby, vyčistěte ránu vodou a čistou tkaninou. Vrstvu masti naneste na všechny porušené místa kůže (jeden až třikrát denně). Důkladně mast vmasírujeme na porušené místa kůže. Velké rány je třeba překrýt sekundárním obvazem a zafixovat bandáží. Mast je možné použít vždy po dojení přičemž aplikujeme u HD asi 10 - 15 ml, u ovcí a koz 5-10 ml na mléčnou žlázu a důkladně promasírujeme. U malých zvířat aplikujeme 2-4 ml veterinárního přípravku. Veterinární přípravek nanášejte na vemeno a ruce po každém dojení, dle potřeby několikrát denně.


Poznámka:
Veterinární přípravek neobsahuje žádné chemické ani jiné antibakteriální složky a ani barviva.
Podmínky a způsob likvidace nepoužitého veterinárního přípravku
Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky, včetně jejich odpadů, se likvidují ve smyslu platných právních předpisů ČR.


Velikost balení:

500 g


Způsob uchovávání:
Skladujte při teplotě do 25 ° C. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí.


Doba použitelnosti 2 roky.

Zpět do obchodu