Jodermal N®

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami? Všechny tyto nepříjemné poškození kůže se zřejmě vyskytují v životě každého zvířete. Ačkoliv se tímto zdravotním komplikacím u zvířat většinou nepřikládá mimořádný význam, pravdou je, že i ono trpí nepříjemnou bolestí při ranách různého druhu.

S úsilím pomoci zvířatům a zlepšit kvalitu jejich života byla vyvinuta veterinární mast s názvem JODERMAL . Jde o certifikovanou mast, jejíž účinky se ukázaly jako efektivní a mimořádně úspěšné při stimulování velkých i menších ran, popálenin a zmírnění negativních důsledků na podrážděné pokožce. Tržné či pooperační rány, popáleniny, pohmožděniny či odřeniny a mnoho dalších nepříjemností se mohou vyskytnout u zvířátek každého věku ale i druhu. Proto je mast JODERMAL vyvinutá jak pro pejsky, kočky či fretky, tak pro kozy, ovce či skot.
Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Poranění kůže menšího i většího rozsahu, ekzémy, popáleniny a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro různá onemocnění a poškození kůže zvířat je zde veterinární mast JODERMAL !

 

 

JSP 9627male 600x600
620 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 56
jodermalN 600x600
1 106 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 53
4 321 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 71
6 751 Kč

Veterinární mast Jodermal N

Kód: 80
4 položek celkem
Zpět do obchodu