Jodermal S (500g)

Veterinární mast Jodermal S

Skladem
Kód: 74
4 321 Kč
Kategorie: E-SHOP

Srst a pokožka zvířat je důležitou součástí péče o každého domácího mazlíčka. Právě kůže totiž tvoří jakousi ochrannou vrstvu těla před škodlivými vlivy prostředí. Avšak právě proto se mnohokrát setkáváme s jejím infekcemi, poraněními či různými onemocněními.
Ideální by samozřejmě bylo, kdyby se jakýmkoli ranám či infekcím dalo předejít. Většinou se však s nimi zvířátka každého druhu během svého života setkají. V mnoha případech bohužel zanedbávají majitelé zvířat ošetření kožních ran či onemocnění a spoléhají se na to, že se rána časem sama zahojí. To právě může mít výrazně negativní vliv na kvalitu a délku života zvířete. Veterinární mast JODERMAL S® je nejen pro Vaše domácí mazlíčky, ale také pro koně, skot, prasata či ovečky. Veterinární mast JODERMAL S® šetrně napomáhá při léčbě abscesů, flegmóna, nekróz, chronických periostitidě, tendovaginitidy, periartritida, svrabu. Zlepšuje cirkulaci krve, čímž snižuje zánět a otok postiženého místa. Veterinární mast JODERMAL S® je také vhodná k ošetřování tlapek Vašeho pejska. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva.
Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Nemoci, úrazy a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro tlapky Vašeho pejska, ale i kožní zánětlivá onemocnění je tu veterinární mast JODERMAL S®!


POPIS
 
Charakteristika:
Veterinární přípravek obsahuje organicky vázaný jód navázaný na masťový základ Synderman, který svým složením umožňuje dobrou ochranu roztíratelnost a vstřebatelnost v místě aplikace. Zlepšuje cirkulaci krve, čímž snižuje zánět a otok postiženého místa. Mast má lokální antiflogistický účinek. Prokrvením místa aplikace podporuje v tkáních procesy vstřebávání a hojení a přispívá tak k rychlejší regeneraci postiženého místa. Veterinární mast JODERMAL je také vhodná k ošetřování tlapek vašeho mazlíčka.


Oblast použití:
Pomáhá rychlejšímu hojení popraskané kůže, porušené kůže. Šetrně napomáhá při léčbě abscesů, flegmóna, nekróz, chronických periostitidě, tendovaginitidy, periartritida, svrabu. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva. Potvrzeno hubení bakterií typu Staphylococcus aureus, Escherichia coli (E coli) a Pseudomonas aeruginosa.

Způsob použití:
Vrstvu masti naneste na všechny porušené místa kůže (jeden až třikrát denně). Důkladně mast vmasírujeme na porušeno místa. Mast je možné použít v přiměřeném množství u velkých zvířat a podle rozsahu poranění, 10 - 15 ml, u ovcí a koz 5-10 ml na mléčnou žlázu a důkladně promasírujeme. U malých zvířat aplikujeme 2-4 ml veterinárního přípravku.


Poznámka:
Veterinární přípravek neobsahuje žádné chemické ani jiné antibakteriální složky a ani barviva.
Podmínky a způsob likvidace nepoužitého veterinárního přípravku
Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky, včetně jejich odpadů, se likvidují ve smyslu platných právních předpisů ČR.
Velikost balení:

500 g


Způsob uchovávání:
Skladujte při teplotě do 25 ° C. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí.


Doba použitelnosti 2 roky.

Zpět do obchodu