Jodermal S®

Srst a pokožka zvířat je důležitou součástí péče o každého domácího mazlíčka. Právě kůže totiž tvoří jakousi ochrannou vrstvu těla před škodlivými vlivy prostředí. Avšak právě proto se mnohokrát setkáváme s jejím infekcemi, poraněními či různými onemocněními.

Ideální by samozřejmě bylo, kdyby se jakýmkoli ranám či infekcím dalo předejít. Většinou se však s nimi zvířátka každého druhu během svého života setkají. V mnoha případech bohužel zanedbávají majitelé zvířat ošetření kožních ran či onemocnění a spoléhají se na to, že se rána časem sama zahojí. No právě to může mít výrazně negativní vliv na kvalitu a délku života zvířete. Veterinární mast JODERMAL S® je zde pro nejen pro Vaše domácí mazlíčky, ale také pro koně, skot, prasata či ovečky. Veterinární mast JODERMAL S® šetrně napomáhá při léčbě abscesů, flegmóna, nekróz, chronických periostitidě, tendovaginitidy, periartritida, svrabu. Zlepšuje cirkulaci krve, čímž snižuje zánět a otok postiženého místa. Veterinární mast JODERMAL S® je také vhodná k ošetřování tlapek Vašeho pejska. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva.
Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Nemoci, úrazy a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro tlapky Vašeho pejska, ale i kožní zánětlivá onemocnění je tu veterinární mast JODERMAL S®!

 

JSP 9630amale 600x600
620 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 62
jodermalS 600x600
1 106 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 59
4 321 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 74
6 751 Kč

Veterinární mast Jodermal S

Kód: 83
4 položek celkem
Zpět do obchodu