O nás

shutterstock_95788567

O

O NÁS
Neboť i němé tváře si zaslouží víc.
Souhlasíte?
Tak tedy, tlapku NA TO!


PES je nejlepším přítelem člověka. Věta, každému jistě dobře známa. Najdou se v ní mnozí z nás, zvláště když si představíme našeho věrného čtyřnohého přítele, který na nás doma čeká. V zvířecí říši však lze nalézt celou řadu zvířat, které se během existence naší země staly člověku společníky, přáteli, ale i významnými pomocníky. Bez nich by byl život na naší planetě nejen smutnější, ale z praktického hlediska také mnohem těžší.
Podobně, jak psa, tak i kočku, králíčka, koně, ale i prasátko bychom však už dnes klidně mohli titulovat oceněním "nejlepší přítel člověka". Ti, kteří v různých zvířátkách nevidí jen němou tvář, ale našli v nich přítele či pomocníka, nám určitě dají za pravdu.
Význam zvířat v životě člověka tak už dávno není jen otázkou obživy či pomoci, ale i citové a společenské roviny.
A právě to si velmi dobře uvědomujeme i v naší společnosti, zaměřené na výzkum, vývoj a výrobu produktů s organickou formou jódu. Již několik let se totiž úspěšně pohybujeme na trhu v oblasti výživových doplňků. Ty naše, které můžete znát pod značkou Joda ORGANIKA®, jsou ověřenou a účinnou prevencí onemocnění spojených s nedostatkem jódu, ale také pomocí při již vzniklých zdravotních potížích. Nejen na Slovensku, ale i za hranicemi naší země si stihli získat již tisíce spokojených uživatelů, jejichž zkušenosti dokazují významné účinky organické formy jódu na zdraví člověka. Pokud máte zájem dozvědět se více o produktech Joda ORGANIKA®, navštívit můžete naši stránku www.jodaorganika.cz
Roky svědomité práce, které se v naší společnosti nesly ve znamení hledání možností, jak co nejlépe dopravit do lidského organismu účinnou a bezpečnou výživu, jsme vyvinuli tobolky s organickou formou jódu.
Zřejmě výborné účinky našich výživových doplňků, které si uživatel nejrychleji všímá na zlepšení zdravotního stavu, jsou důvodem, proč jsme stále častěji dostávali otázky, zda bychom nevěděli pomoci i jejich domácím mazlíčkům.
O našich produktech je známo, že jsou vhodné pro všechny členy domácnosti - pro děti, dospívající, dospělé, těhotné i kojící ženy, či seniory. Stále intenzivněji jsme se však začali zamýšlet nad tím, že důležitou součástí mnoha dnešních domácností se čím dál více stává právě zvířecí domácí mazlíček. Sami dobře víme, jak mnoho může zvířátko znamenat pro člověka. Zároveň se však nezřídka setkáváme s onemocněními či zraněními našich čtyřnohých přátel, kdy jako milující majitelé zvířat hledáme možnosti, jak jim co nejlépe pomoci.
V naší společnosti jsme si proto stále intenzivněji kladli podobnou otázku - jak přispět ke zkvalitnění života zvířat, jak jim můžeme pomoci ve zdraví, které je i v jejich případě tím nejcennějším?
 
-Hledání dalších informací.
-Zaměření se na danou problematiku.
-Výzkum.
 
To vše vyústilo k poznání, že Organické forma jódu (v níž případě nehrozí nežádoucí škodlivé účinky anorganické formy jodu) by se mohla stát výborným řešením různé kožní poranění, onemocnění a infekce, které jsou s životem zvířat výrazně spjaty. Podrobnou, precizní a přímo mravenčí prací se nám následně podařilo vyvinout
3 druhy VETERINÁRNÍCH mastí s organické formě JÓDU.
Naše důvěra v mimořádné účinky námi vytvořené a používané makromolekuly organické formy jódu nebyla zklamaná, právě naopak. Nejen klinické zkoušky, které probíhalo na 6 veterinárních klinikách po celém Slovensku, ale také konkrétní případové studie potvrdily to, v co jsme věřili. Výsledky účinků veterinárních mastí byly výborné. V laboratorních podmínkách bylo zjištěno rychlé hubení bakterií, infekcí, plísní či hub. Avšak tím nejvýznamnějším důkazem výborných účinků vyvinutých veterinárních mastí byly pro nás reálné případy - kožní infekce, onemocnění či poranění u domácích, ale i hospodářských zvířat, které byly díky aplikování našich veterinárních mastí rychle a úspěšně zahojené.
Upřímnou radost prožíváme dnes při každé zpětné vazbě od veterinárních lékařů, klinik, chovných stanic, stájí či různých zřízení pro zvířata, se kterými spolupracujeme. Stejně významné je pro nás i poděkování či zveřejnění další zkušenosti od každého našeho spokojeného zákazníka, kdy víme, že veterinární masti s organickou formou jódu pomohli dalšímu členu jejich rodiny - ačkoliv se v tomto případě jedná o zvířátko.
Zvířata patřily k člověku již od nepaměti. Tak, jak jsou pro život na zemi potřebné hospodářské zvířátka, jsou dnes v mnoha případech jeho velmi důležitou součástí i domácí mazlíčci. A proto věříme, že díky našim veterinárním mastem, které nesou název JODERMAL®, jsme mohli přispět ke zkvalitnění jejich života a zároveň usnadnit péči o zdraví zvířat jejich majitelům.

 

Děkujeme za Vaší pozornost.

 

 

Zpět do obchodu